אלי דבי ועמותת אחים שכולים תומכים ברועי לוי בבחירות בנשר

אלי דבי ועמותת אחים שכולים תומכים ברועי לוי בבחירות בנשר

מייסד עמותת האחים השכולים "לנצח אחי" ויושב ראש העמותה, אלי דבי, תומך ברועי לוי, המתמודד לראשות העיר נשר

בשבוע האחרון קיבל רועי לוי, המועמד המוביל לראשות העיר נשר, את תמיכתו של אלי דבי, מייסד ויושב ראש עמותת האחים השכולים "לנצח אחי".

לאחרונה, קרא דבי, לכל המתמודדים לראשות העיריות והמועצות בכל המדינה להצהיר בפומבי על מתן במה לאחים השכולים ולהכליל אותם בטקסי הזיכרון.  "במדינת ישראל ישנם כ-60,000 אחים ואחיות שכולים" הצהיר דבי. "הם פזורים בישובים שונים בארץ, הם חלק בלתי נפרד מדמותה של מדינת ישראל ולצערי עדיין לא מקבלים במה הולמת וראויה".  

רועי לוי המתמודד לראשות העיר נשר, שמע את פנייתו של אלי דבי, והחליט להיענות  לפנייתו: "אני משתתף בצערם של האחים השכולים במדינת ישראל. סיפורם הם סיפור המדינה כולה. הגיע הזמן שנפעל לתת להם את הבמה ואת המקום הראוי לך."

בעקבות המפגש עם רועי לוי וההתגייסות שלנו לפעול למען האחים השכולים, פנה אלי דבי בקריאה לחברי העמותה הגרים בנשר לתמוך במועמד בבחירות הקרובות: "רועי לוי הוכיח כי הוא אדם רציני, שמבין את רגשות הפרט ואת הצורך לתת לאחים והאחיות השכולים במדינת ישראל , את הבמה הראויה להם. אני מאמין בדרכו של רועי לוי ויודע שכך מנהיג צריך להתנהג."

במהלך זה, מצרף לוי למתמודדים רבים ברחבי הארץ שהביעו תמיכתם בבקשתו של אלי דבי. "כולי תקווה שעוד ראשי עיר ומועמדים נוספים בארץ יתווספו למהלך" , אמר דבי.

לסיום ביקש לוי להודות לדבי: "אני מעריך את הקריאה של ידידי, דבי, לתמוך בי בבחירות הקרובות בנשר. אני מאמין שכולנו נצא בקרוב לדרך חדשה. "

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest