סיעת כן נשר היא הסיעה הגדולה ביותר במועצה

סיעת כן נשר היא הסיעה הגדולה ביותר במועצה

ישיבת הזדהות בעיריית נשר : "כן נשר" בראשות רועי לוי הסיעה הגדולה במועצה

ראש העיר אבי בינמו עם מנדט בודד, יחיאל אדרי עם שני מנדטים הליכוד עם שלומי זינו עם שניים, חבר המועצה ניסים בן לולו עם שניים וישראל ביתנו עם מנדט אחד והסיעה הגדולה סיעתו של רועי לוי שאמר: "חברי מועצת העיר מבטאים את רצון התושבים לצאת לדרך חדשה"

בישיבת ההזדהות של סיעות המועצה לקראת הבחירות שיערכו ב30 באוקטובר שהתקיימה ביום רביעי זכה רועי לוי ורשימתו העצמאית "כן נשר בראשות רועי לוי" לארבעה מנדטים כאשר יו"ר הכנסת לשעבר דן תיכון, וחברי המועצה ישי איבגי ואדווה קאופמן הכריזו על תמיכה בסיעת "כן נשר", ובכך הפכו להיות הסיעה הגדולה במועצת העירייה. כזכור את בחירות 2013 סיימה סיעתו של לוי עם שלושה מנדטים בעוד ראש העיר אבי בינמו זוכה לחמישה מנדטים עם סיעת "ירוקים למען נשר- נשר אחת" . במהלך הקדנציה האחרונה התפלגה סיעתו של בינמו והוא נשאר בסיעת יחיד לאחר שיחיאל אדרי, נעמי כספי הכריזו כי הם משויכים לסיעת "ירוקים למען נשר נשר אחת", וגיאורגי גרשקוביץ קיבל את המפתחות של מפלגת ישראל ביתנו בנשר. בישיבה לא נכח חבר המועצה בוריס איזנברג. גם בישיבת ההזדהות לא הצליח בינמו לגייס חברי מועצה שיתמכו בסיעתו וכך נשאר בסיעת יחיד.

הכרזה נוספת ומפתיע היתה כאשר יו"ר סיעת הליכוד במועצת העירייה ניסים בן לולו וחבר המועצה איגור גורביץ הכריזו על הקמת סיעה חדשה בשם "נשר מלוכדת". כל זאת על רקע קרע בליכוד בנשר לאחר ששלומי זינו זכה בפריימריז בליכוד ואילו חברי ליכוד קראו גם השבוע ברשתות החברתיות לא להצביע לזינו במרוץ לראשות העיר והקימו סיעה עצמאית.

מטרתה של ישיבת ההזדהות היא לחלק את מספר הנציגים של המועמדים בפריסת הקלפיות ביום הבחירות וכן לקבל ערובה כספית ממשרד הפנים. בנשר כל מנדט שווה כ 90 אלף שקלים. בעיקר חשוב המימון למתמודדים בסיעות עצמאיות.

המתמודד לראשות העיר רועי לוי: " אני מודה לחברים שלי על האמון לאורך כל הקדנציה. הוכחנו שכשעובדים רק למען הציבור קוצרים את הפירות. תמיכתו של דן תיכון שהיה ח"כ 18 שנים ויו"ר הכנסת בנו היא מקור גאווה עבורי. דן מביא איתו ניסיון רב, קשרים חובקי עולם ורצון לסייע בהתנדבות למען העיר נשר שלנו ואני בטוח שימשיך להתגייס עבור הצלחת העיר. כמובן שתודות נתונות לשותפי וחברי ישי איבגי ואדווה קאופמן על האמון והתמיכה לאורך כל הדרך. בעוד כחודשיים אנחנו מתכוונים לנצח בבחירות, לזכות לרוב במנדטים למועצת העירייה ובאמצעות השותפים שלנו לדרך להצעיד את נשר לדרך חדשה"

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest