סיעת נשר ביתנו מביעה תמיכה ברועי לוי לראשות עיריית נשר

נשר ביתנו תומכת ברועי לוי

השבוע, נפתח מטה הבחירות של רשימת "נשר ביתנו" בראשותו של גיאורגי גרשקוביץ, באירוע במעמד יו"ר סיעת ישראל ביתנו, ח"כ רוברט אילטוב והמועמד לראשות העירייה רועי לוי. גרשקוביץ הציג באירוע את מצע הסיעה והבטיח לתושבים כי ימשיך בעשייה ובקידום פרויקטים לרווחת תושבי העיר והכריז כי רשימת "נשר ביתנו"  תומכת במועמדותו של לוי לראשות עיריית נשר.

לאחר דבריו של גרשקוביץ נאם ח"כ אילטוב וקרא גם הוא לתושבי נשר להצביע ל"נשר ביתנו" למועצת העיר ורועי לוי לראשות העיר. בכך זוכה רועי לוי הן לתמיכתה של רשימת "נשר ביתנו" ומצביעיה והן לתמיכה של סיעת ישראל ביתנו בכנסת. כזכור, כבר לפני מספר חודשים נפגש לוי עם שר הביטחון ומי שעומד בראש סיעת ישראל ביתנו , אביגדור ליברמן, אשר במהלך ישיבת סיעה הציג אותו בפני כל חברי הכנסת ושרי המפלגה : "רועי בן 38, נשוי +3, חבר מועצת העיר נשר מזה עשור. בקדנציה הקודמת במועצה החזיק לוי בתיק החינוך בעיר והוביל את נשר להישגים רבים. אנחנו, במפלגת ישראל ביתנו, מחזקים מנהיגים צעירים המשפיעים על המחר ותומכים במועמדותו של רועי לראשות העיר נשר". אמר השר ליברמן.

רועי לוי: "שיתוף הפעולה עם ישראל ביתנו מהווה עבורי ציון דרך בהתפתחות הקמפיין שלנו. מדובר במפלגה היחידה אשר מייצגת את ציבור העולים דוברי הרוסית בנשר ופועלת למענם במשך שנים רבות בעיר, אשר החליטה לתמוך במועמדותי לראשות העיר ובעצם התמיכה להביע אמון ביכולותיי להצעיד את נשר לדרך חדשה. אני מודה לשר הביטחון אביגדור ליברמן ולנציג המקומי גיאורגי גרשקוביץ על האמון ועל המשא ומתן אשר התנהל בינינו, שהיה כולו על טהרת העשייה למען תושבי נשר."

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest