רועי לוי סייר עם השר אלי כהן בנשר

אלי כהן ורועי לוי

שר הכלכלה והתעשייה אלי כהן: " רועי לוי הוא הבחירה הנכונה לראשות העיר נשר"

השבוע סיירו בנשר שר הכלכלה והתעשייה אלי כהן, המועמד רועי לוי וחברי סיעתו . במהלך הסיור הבטיח שר הכלכלה והתעשייה להירתם לטובת רועי לוי על מנת לפתח את העיר נשר.

השבוע ניפגש המועמד המוביל לראשות העיר נשר, רועי לוי עם שר הכלכלה והתעשייה אלי כהן ('כולנו'). השניים סיירו ברחבי העיר, דנו באפשרויות הפיתוח בנשר ושוחחו על חזונו של רועי לוי  לקדם את התעסוקה והייטק בעיר.

רועי לוי פרש בפני השר את התוכנית הכלכלית שלו  אשר מתבססת על חיזוק תעשיית עשירת ידע וכן פיתוח  מרחב אורבני מאוזן המשלב אזורי מסחר , משרדים, בילוי ופנאי .

לאחר מכאן יצאו השניים , בליווי תושבים וחברי סיעת 'כן נשר' , לסיור בעיר ובמחצבה 4.5 אשר מיועדת, על פי חזונו של רועי לוי, להיות העתודה של התעסוקתית של נשר.

השר אלי כהן: "המהלך שלוש השנים האחרונות שבהם אני עובד עם רועי, אני רואה מקרוב את הנחישות שלו, את העשייה שלו ואת הנמרצות שלו למען התושב". לנשר מגיע יותר וללא ספק לנשר מגיע רועי לוי. גם אנחנו בממשלה נעמוד לרשותך ונעמוד מאחוריך לסייע ולעזור לפתח את נשר. אני באופן אישי כשר הכלכלה והתעשייה אומר שהגיע הזמן להפוך את החזון שלך רועי, למציאות, לצאת לדרך חדשה ולקדם כאן הייטק כמו בשאר הארץ."

לסיום הוסיף השר:   "רועי בהחלט רועי להוביל את נשר  ולהיות ראש העיר הבא בנשר- ללא ספק הוא הבחירה הנכונה".

רועי לוי הוסיף: "אני מודה לשר על המילים החמות אבל בעיקר על השותפות לראות עתיד טוב יותר לנשר  ועל הרצון לעזור לתושבי נשר לצאת לדרך חדשה. סיירנו בשכונות , באזורי המסחר וראינו יחד את המצב הקשה , את ההזנחה והוזלת היד של העירייה עד היום."

את הסיור חתמו השניים בשטח מחצבה 4.5 הממוקמת בכניסה לעיר מכיוון הצק'-פוסט: " האזור הזה הוא עתודת הקרקע של נשר בעניין פיתוח הייטק ותעשייה" אמר רועי לוי, "כאן אני יחד עם השר וחברי לסיעה רוצים להגשים את החזון שלנו לעיר מתחדשת שמספקת מקומות עבודה לצעירים ומגדילה את השירות לתושב על ידי הגדלת ההכנסות מאזורי מסחר. "

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest