רועי לוי קיים למעלה מ-100 חוגי בית

רועי לוי - חוגי בית

המועמד המוביל ,לראשות עיריית נשר רועי לוי לא נח לרגע וקיים למעלה מ-100 חוגי בית שונים בתקופה האחרונה. חוגי הבית מתקיימים לפי בקשת התושבים שמסכימים לארח בביתם את המועמד ותושבים מהסביבה שמגיעים למפגש. במסגרת חוגי הבית  מגיע רועי לוי לסלון ביתם של התושבים, שומע את אותם, עונה על שאלות ,משמיע את חזונו ביחס לעיר ומציג את רשימת 'כן נשר' שיחד איתה מבקש רועי את אמון הציבור.

יואל טל, שיזם את אחד מחוגי הבית: " לראות מועמד רציני שמגיע להקשיב לתושבים זה כבר חווית שירות אחרת ומשהו חדש. אין ספק שהקשר הישיר שרועי מייצר עם התושבים זאת דרך חדשה ולפי  דעתי מה שנותן לו את התמיכה הגדולה ברחוב."

רועי לוי: "אני שמח ומודה על ההיענות הרבה של תושבי העיר נשר להזמין אותי להשתתף בחוגי הבית. אני גאה בתושבי העיר על הסקרנות ועל הרצון במידע ובפרטים רבים ככל האפשר בטרם הם מגיעים אל הקלפיות. אני נהנה להכיר את התושבים באופן אישי, לנהל עמם שיחות ולענות כל השאלות והאתגרים שהם מציבים בפניי, אפילו על אלה שמאתגרים אותי. שיתופם של התושבים במחשבותיי ותכניותיי לגבי עתיד העיר הם המפתח העיקרי ליציאת נשר לדרך חדשה. וכמובן, תודה לכל מי שפתח את הבית ואירח אותנו מכל הלב."

בימים אילו מקיים רועי לוי מספר חוגי בית ומפגשים ייחודים לצעירי העיר במטרה לרתום גם אותם לשינוי- "הצעירים בעיר רוצים משהו אחר, משהו חדש" אומר דניאל מאור מי שמרכז את מטה הצעירים ברשימת 'כן נשר'. "במפגשים של  הצעירים עם רועי אנחנו שמים דגש על הסברה כיצד מצביעים כי לחלקם זאת הפעם הראשונה שהם לוקחים חלק בתהליך הדמוקרטי הזה ועל שיחה בגובה העיניים בנושאים שמדברים לצעירים לדוגמא- פעילויות המתנ"ס , מלגות, תחבורה ציבורית ומרכז צעירים"

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest