שר הביטחון אביגדור לברמן: "נתמוך ברועי לראשות העיר נשר"

רועי לוי ושר הביטחון אביגדור ליברמן

רועי לוי נפגש עם שר הביטחון ויו"ר סיעת ישראל ביתנו-  אביגדור ליברמן וקיבל את ברכת הדרך

מפלגת ישראל ביתנו בראשות שר הביטחון אביגדור ליברמן תתמוך ברועי לוי העומד בראש רשימה עצמאית,  לראשות העיר נשר. כזכור רועי לוי הגיע לפני חודש לישיבת הסיעה שהתקיימה בכנסת, שם הציג אותו אביגדור ליברמן לפני כל חברי הכנסת והשרים של המפלגה. "רועי בן 38 נשוי + 3, חבר מועצת העיר נשר מזה עשור. בקדנציה הקודמת במועצה החזיק רועי בתיק החינוך בעיר והוביל את נשר להישגים רבים. אנחנו, במפלגת ישראל ביתנו, מחזקים מנהיגים צעירים המשפיעים על המחר ותומכים במועמדותו של רועי לראשות העיר נשר"

רועי לוי: "אני מודה לשר ויושב ראש המפלגה אביגדור ליברמן על קבלת הפנים החמה. אני בטוח שבשיתוף פעולה של סיעת ישראל וביתנו וסיעות אחרות, נצליח להביא בשורה לעיר נשר ונחזק את תושבי נשר- הוותיקים, צעירים, עולים וצברים. לא די בדיבורים הגיע זמן המעשים".

האם התמיכה של סיעת ישראל ביתנו אומרת שאתה מתמודד מטעמה?

"אנחנו סיעה עצמאית ששמה לה למטרה לחזק את כלל תושבי נשר- ללא התייחסות פוליטית זו או אחרת" אמר רועי. "התמיכה של ישראל ביתנו מצטרפת לתמיכה של שר האוצר ויו"ר מפלגת כולנו משה כחלון ושל שרים אחרים. תמיכה רחבה של כלל הקשת הפוליטית נועדה רק לדבר אחר- לשים את התושב במרכז ולא להתעסק בפוליטיקה או משחקי אגו".

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest