כן נשר היא הרשימה שנותנת את הייצוג הרחב ביותר

כן נשר היא הרשימה שנותנת את הייצוג הרחב ביותר

ברשימת 'כן נשר בראשות רועי לוי'  אשר מפורסמת בימים אלה, ישנו פער של כ-58 שנים בין המתמודד הצעיר ביותר לזה המבוגר ביותר וחברים בה נציגים מחמש מפלגות שונות בכנסת. אם זה לא מספיק, תוכלו למצוא בין חבריה, ייצוג נשי, ייצוג לכל המגזרים, את יו"ר ועד גמלאי בזק, את מנכ"ל ההסתדרות לשעבר ואפילו את מי שכיהן כיו"ר הכנסת. מה עוד אפשר לבקש?

בראש הרשימה עומד רועי לוי, בן 38, חבר מועצת העיר מזה כעשור ויליד העיר. בזמן כהונתו של דוד עמר ז"ל, החזיק לוי בתיק החינוך בעיר והוביל אותה להישגים חסרי תקדים. "לאחר עשור של עשייה ציבורית אמיתית למען העיר" אמר לוי, "הגיע הזמן שהתושבים שלנו יזכו לחיים טובים יותר, לרחובות נקיים יותר ולעיר בריאה אשר שמה את התושבים במרכז. הכוח המניע אותי הוא התושבים שלנו. יחד נפעל כולנו להעצים את מערכת החינוך, נחזק את השכונות החלשות, נשקם את התשתיות ונעשיר את חיי הקהילה והתרבות".

במקום השני ממקום  חבר המועצה ישי איבגי, בן 38. אשר הולך עם לוי יחד בשנים האחרונות. ישי משמש כיום   כסגן יו"ר הוועד בחברת תרו המונה 750 עובדים וקצין הבטיחות בתעבורה בחברה. ישי הוא נציג "הבית היהודי" ברשימתו של לוי ומביא איתו את תמיכתו הגדולה של שר החינוך נפתלי בנט. "זו שעת כושר לעיר נשר. צריך לצאת לדרך חדשה במגוון תחומים והגיע הזמן לממש את הפוטנציאל האדיר של העיר." מסר ישי.

שלישית ברשימה והאישה שמדורגת הכי גבוה ברשימת 'כן נשר, היא חברת המועצה אדווה קאופמן. קאופמן בת 46, עוסקת בחינוך מעל 10 שנים כעצמאית ובעלת צהרון פרטי.לדבריה, עם הניסיון האישי שלה תוכל לתרום בנושא החינוך הפורמאלי, הבלתי פורמאלי והחינוך המיוחד. כל עשיה שנעשית מתוך שליחות היא דרך טובה ליצור שינוי.

בהמשך הרשימה מוצבים תושבת העיר פרח אסטרוגנו, בת 31, רפרנטית ביטוחי דירות ועסקים. פרח נותנת ייצוג למשפחות הצעירות ותביא איתה עקרונות של עבודה קשה והובלת תהליכי שינוי

מי ששובץ בהמשך הוא  דני קרן, בן 67, מייסד מועדון רוטרי נשר ונשיא המועדון לשעבר. קרן היה בעברו מנכ"ל ההסתדרות במרחב חיפה , מנהל מחוז קוריאה של חברת צים וחבר המשלחת האולימפית הישראלי לסיאול 1988.                                                                                                                                                                                     

אחרי דני קרן ברשימה תעמוד עוד דמות נשית מובילה בעיר- שגית גליק, בת 46, פעילה חברתית בעיר ובעלת תואר ראשון בכלכלה.. בעבר שירתה גליק גליק שירתה כקצינה בקצין העיר ולשכת גיוס.

מי שיצטרף לרשימה של רועי לוי לאחרונה הוא  שרון בן סימון, בן 36, פעיל פוליטי בעיר ב10 שנים האחרונות, בעל תארים ראשון ושני במדעי המדינה. בן סימון מביא איתו אג'נדה של פיתוח הספורט והחינוך כערכים מובילים ועוזרים להגשמת חלומות לילדים.

את הצעירים בנשר ייצג דניאל מאור, בן 23, מפיק אירועים ומי שמייצג את הצעירים ברשימת 'כן נשר'. דניאל מביא איתו רוח צעירה וחדשה המבקשת לשים דגש על החינוך הבלתי פורמלי ויצירת אלטרנטיבה ראויה למקסימום בני נוער בעיר.

עוד ניתן למצוא ברשימה את עופר תורג'מן, בן 48. מהנדס מכונות ומנכ"ל ובעלים של חברת זי-אקסיס אירופה בע"מ, יורי לויטס- נציג העולים ברשימה, בן 46, הנדסאי חשמל , משה רזניק , בן 68, מפעיל ציוד מכני הנדסי, אבי מסאס, שמעון חדידה ורינה כהן.

את הרשימה סוגר לא אחר מחבר מועצת העיר דן תיכון, בן 81, איש ציבור ישראלי שכיהן כיושב ראש הכנסת בכנסת ה-14.תיכון הוא איש ציבור, כלכלן, איש עסקים ומנהל חברות כלכליות. בעבר כיהן גם כיו"ר הארגון הבינלאומי למלחמה באנטישמיות וכיו"ר הכנסת ייצג את ישראל במספר ארגונים בינלאומיים. במסגרת תפקידיו כיהן מספר רב של פעמים כמ"מ נשיא המדינה.

לסיכום אמר רועי לוי: "יש לנו רשימה שמביא ניסיון, ייצוג הולם והרבה מוטיבציה לצאת לדרך חדשה. תושבי נשר יכולים להסתכל על האנשים ברשימה 'כן נשר' ולהזדהות עם כולם , כי הם מיציגים את הפאזל האנושי שלנו בנשר. לכן אנחנו מבקשים את אמון הציבור לא רק בפתק הצהוב אלה גם בפתק הלבן".

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest