רועי לוי דואג לוותיקי נשר

גימלאים בנשר

"הגיע הזמן לתת לגימלאי נשר את הכבוד מגיע להם" כך אמר המועמד לראשות עיריית נשר, רועי לוי, אשר מציב ברשימתו לא פחות מארבעה גמלאים ואף מתייחס לתושבי נשר בגיל השלישי בצורה מיוחדת במצע הבחירות שלו.

ברשימת 'כן נשר' בראשות המועמד רועי לוי תמצאו לא פחות מארבעה גמלאים – דן תיכון יו"ר הכנסת לשעבר, דני קרן לשעבר מנכ"ל ההסתדרות במרחב חיפה, רינה כהן יו"ר ועד גמלאי בזק ומשה רזניק פעיל חברתי ומתנדב משטרת ישראל.  לוי אף הקדיש תשומת לב מיוחד לגיל השלישי במסגרת תוכנית 7 הנקודות שפרסם ומבטיח לפעול למענם במגוון תחומים: " הגיע הזמן שוותיקי נשר יקבלו את הכבוד המגיע להם ואת סל השירותים שהם זקוקים לו". בתוכנית המיועד לגיל השלישי מצהיר לוי כי יפעל להגדלת היצע הפעילויות לקהילה; יקים אולם כושר חדש אשר יופעל בכל שעות היום במחירים מוזלים לכלל האוכלוסיות בדגש על האוכלוסייה הבוגרת, יפעל לבניית  מועדון גמלאים אשר יוביל פעילות תרבותית וחברתית ומרכז תמיכה ליוצאים לפנסיה אשר יספק שירותי הכוונה וייעוץ. כמו גם יפעל לסבסוד טיולים והרצאות וקשירת שיתופי פעולה עם עסקים בנשר על מנת להעניק הטבות והנחות לציבור הגמלאים.

רועי לוי: "ציבור וותיקי נשר והגמלאים מהווים את אבן הפינה של העיר ועל כולנו להתייחס אליו בכבוד המגיע לו. לציבור הזה מגיע להתרווח בכיסאו וליהנות מהפירות של עבודתם הקשה במשך כל החיים. אני מרגיש שזה מחובתנו לספק עבורם פעילויות תרבות והעשרה ולהשאיר אותם צעירים ברוחם ובנפשם."

רינה כהן יו"ר ועד גמלאי בזק ומרכז תחום הגמלאים בנבחרת 'כן נשר': "זיהינו  מספר צרכים שחסרים לנו, הגמלאים, בנשר ושם אנחנו מתכוונים לפעול: הקמת מועדון חברתי שיכלול פעילות פנאי, סדנאות, חוגים, טיולים, ונופשונים. אפשר וצריך להגדיל את כמות המשתתפים בבית הקשיש הקיים לאוכלוסיה וזה עניין של תשומת לב, אוזן קשבת וביצוע בשטח. פעילות זו חשובה מאוד  על מנת להחזיר את האזרח הוותיק בנשר לחזית פעילות הפנאי התרבות והרווחה – שמחתי למצוא בית חם ברשימת 'כן נשר' בראשות רועי לוי ושותפים נוספים לחזון."

לסיום מוסיף לוי: "היחס שאנו כעיר ניתן לוותיקים יגרום גם לתושבי נשר הצעירים לכבד את וותיקי העיר, להכיר את סיפורי בניית נשר ובעיקר יחזק את המשאב הכי חשוב שלנו – התושבים, זאת הדרך החדשה שלנו"

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest